Konopná kosmetika Cannaderm : ÚVOD

PŘIHLÁŠENÍ
jméno
heslo
ENEnglish Version CZČeská verze DEDeutsche Version

vyhledat

PROBLÉMY


Cannabis Cosmetics

ÚVOD

Aktuality duben

Upozornění

Omlouváme se za dočasné nedostatky v informacích o Cannadermu. Právě pro Vás totiž chystáme nové produktové texty, údaje o složení a poradnu cannadermu. Informace na web doplníme v prvních týdnech roku 2014. Současně s tím promítáme tyto změny i na obaly naší kosmetiky. Upozorňujeme proto naše zákazníky, že se po nějakou dobu budou setkávat na trhu s našimi výrobky ve starší i v nové verzi obalu. Děkujeme za pochopení. Váš tým Cannaderm

Opalovací přípravky Cannasol

O našich nových přípravcích na opalování se můžete dozvědět i z tohoto zdroje

CANNADERM S CERTIFIKACÍ BIO A PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

18. 1. 2013

Od jara 2011 máme na trhu většinu našich produktů v nové, vyšší kvalitě. Změny v recepturách provázela samozřejmě i změna designu, který nyní nese i pečetě nové kvality - loga CPK nebo CPK BIO a pečeť "PATENTOVANĚ CHRÁNĚNO". Naši dobře známou KONOPNOU PEČEŤ, kterou za poslední rok "převzalo" i několik dalších českých firem, jsme také mírně designově vylepšili. Ovšem jen u nás platí, že na konopné pečeti Cannaderm se dočtete, kolik konopného oleje ( jen u několik málo produktů typu čisticí vody jde o extrakt z konopného semínka), za studena lisovaného a v BIO kvalitě, je opravdu obsaženo v naší receptuře.

Produkty Cannaderm, které ještě nemají nový design, ale již mají nové složení, jsou označeny samolepkou "INOVOVANÝ VÝROBEK".

CO TO ZNAMENÁ CPK?

CPK je označení pro CERTIFIKOVANOU PŘÍRODNÍ KOSMETIKU, kterým se mohou označovat pouze takové kosmetické přípravky, které prošly certifikací u akreditované certifikační společnosti KEZ a tedy splňují standardy. Standardy stanoví jednoznačná a transparentní pravidla pro výrobce i dodavatele kosmetických přípravků, které obsahují suroviny z ekologického zemědělství nebo suroviny šetrné k životnímu prostředí.

Všechny nároky kladené na přírodní kosmetiku jak obsahem surovin (musí být šetrné k životnímu prostředí i zdraví), tak i technologií jejich výroby či použitým obalem.

Certifikát CPK pro kosmetiku Cannaderm najdete zde a zde v angl. mutaci.

CPK BIO je označení pro takové kosmetické přípravky, které nejenom splňují standardy přírodní kosmetiky, ale zároveň obsahují minimálně 10% ingrediencí v BIO kvalitě. Takové produkty pak nesou označení CPK BIO.

Certifikát CPK BIO pro kosmetiku Cannaderm najdete zde a zde v angl. mutaci.

Cannaderm vás o řidičák nepřipraví

2. 11. 2012

Nekupujte zajíce v pytli ani konopné produkty z neověřených zdrojů

(pokračování článku "Konopný krém od Cannadermu vás o řidičák nepřipraví")

V srpnu jsme uveřejnili na našem webu článek, který reagoval na dotazy spojené s legalitou konopných produktů a s případným obsahem THC a kanabinoidů v konopné kosmetice. Dále se však na nás obracíte s dotazy, co tedy je vlastně možné z konopí vyrábět a prodávat a co už je za hranou zákona. Zajímá vás to nejen jako spotřebitele, ale i jako obchodníky, zda náhodou nekupujete či neprodáváte v dobré víře výrobky z konopí, které obsahují i jiné než povolené ingredience.

Je v našem zájmu, aby pověst solidních výrobců, českých či zahraničních, kteří zpracovávají technické konopí, nebyla ohrožena nesolidností jiných a ani abychom nebyli nařčeni z neobjektivního výkladu zákonných ustanovení ve svůj prospěch. Proto jsme se obrátili přímo na Ministerstvo zdravotnictví České republiky, jmenovitě na Inspektorát omamných a psychotropních látek a zaslali jsme jim několik dotazů se žádostí, aby se jako nejpovolanější odborníci vyjádřili k této problematice.

Naše dotazy a odpověď MZČR najdete zde a myslíme si, že to bude zajímavé čtení pro mnoho obchodníků i spotřebitelů, protože nejčastější dotaz na zpracování listů a květů z technického konopí je tu zodpovězen naprosto jednoznačně.

Závěrem si dovolíme zopakovat radu z předchozího článku: nekupujte zajíce v pytli ani konopné produkty z neověřených zdrojů. Na trhu potravin i kosmetiky funguje celá řada renomovaných výrobců, jejichž výrobky jsou kvalitní, prověřené a vyráběné v souladu se zákony. Vyvarujte se naopak konopných výrobků, u kterých vám výrobce či obchodník tvrdí, že obsahují THC či kanabinoidy, výtažky z listů, květů či z kořene konopí a ještě přidá informaci, že tento konkrétní výrobek je schválený a doporučovaný odborníky.

Váš tým Cannaderm

Konopný krém od Cannadermu vás o řidičák nepřipraví

6. 8. 2012

Jako přední český výrobce kosmetiky a potravin z konopí chceme tímto reagovat na čtvrteční reportáž FTV PRIMA Family (video), ve které se objevila informace, že řidič, který použil konopnou mast na akné, byl při silniční kontrole policií ČR pozitivně testován na THC. Pozitivní test z pokožky byl důvodem k zadržení řidičského průkazu.

Chtěli bychom ujistit všechny zákazníky a obchodníky, kteří se na nás v souvislosti s touto reportáží obracejí, že společnost CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. postupuje při výrobě konopné kosmetiky Cannaderm vždy zcela v souladu s legislativou České republiky a jako ingredienci používá pouze konopný olej lisovaný ze schválených odrůd technického konopí. Kosmetika Cannaderm tedy v žádném případě neobsahuje kanabinoidy ani omamné THC, a proto je její použití bezpečné nejen pro děti, těhotné ženy, seniory, ale také pro řidiče. Pro zajímavost, přestože následný test mladého řidiče na toxikologii přítomnost kanabinoidů ani THC nepotvrdil, čeká jej několikaměsíční složité dokazování neviny. čtěte více


Copyright (c) 2006 - 2011 Medianet. Provozovatelem stránek je společnost CANNABIS Pharma-derm s.r.o., Masarykova 54 Teplice, IČO 25441353
Nakupování v e-shopu se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti. Zákaznická linka: +420 466 263 038, e-mail: info@cannaderm.cz